Karlovarské
Zelenenoviny.cz

Přijď si ozdobit svůj vlastní stromek

2.12.2020 | Lázeňské lesy KV s.p.

Areál Linhart nedaleko Doubí u Karlových Varů s přírodním lanovým centrem a stromovými domky zve návštěvníky na zajímavé adventní aktivity. Přijďte si i vy ozdobit svůj vlastní stromek a odneste si domů chvojí na vánoční výzdobu. 


Od druhého prosincového týdne bude Svatý Linhart lákat návštěvníky vánoční atmosférou. Před kavárnou bude připraven vánoční strom, který si příchozí sami nazdobí. Za odměnu si mohou odnést chvojí na výrobu vánočních dekorací. Na Linhartu bude rovněž zahájen prodej vánočních stromků, kaprů a zvěřiny. Lázeňské lesy otevřou kavárny a za příznivého počasí bude přístupná i Goethova rozhledna.

Vánoční strom provoní prostor před kavárnou na Svatém Linhartu na Sovově stezce od pondělí 7. prosince. Konečná podoba stromku však bude v rukou návštěvníků – každý může přinést vlastní ozdobu a za odměnu si vzít připravené chvojí. Správa lesů zároveň začne s prodejem vánočních stromků, a to každý den od 8 do 16 hodin. Od 17. prosince budou k dispozici také kapři a zvěřina.

Kavárny lázeňských lesů budou znovu otevřené od 3. prosince. Linhart každý den, Goethova vyhlídka v pátek, sobotu a neděli od 10 do 16 hodin. Pokud nebude silné sněžení nebo mlha, bude přístupná i Goethova rozhledna. V kavárnách bude možné zakoupit med vlastní výroby, domácí perníčky nebo švédská kamna ke zpříjemnění předvánoční atmosféry.

Redakčně upraveno

Zdroj: Lázeňské lesy s.p.

zdroj foto: Pixabay

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Reklama

Důležité odkazy: