Karlovarské
Zelenenoviny.cz

Kozí biofarma Šitboř

22.12.2021 | Kozí biofarma Šitboř

Na kozí farmě nedaleko Chebu, založené v roce 2005, chovají nejen kozy, ale i drůbež, ovce, prasata a králíky. Kozy i ostatní zvířata na naší farmě jsou chována ekologicky a krmená tradičním přírodním způsobem bez používání komerčních krmných směsí. Kozy se volně pasou v druhově pestrém porostu, mají volný přístup, jak na pastviny, tak do ustájení. Celý chov je pravidelně sledován a testován veterinárním lékařem.


Chováme stádo plemene hnědá česká koza způsobem a podle pravidel ekologického zemědělství. Kozy jsou pod pravidelným veteri- nárním dohledem. Tradiční přírodní hospodaření v BIO režimu.

Produkujeme a prodáváme kvalitní kozí mléko, sýry a syrovátku v bio kvalitě. Denně připravujeme čerstvé kozí mléko a výrobky z kozího mléka. Kozí bio mléko a bio sýry s vysokou nutriční hodnotou a bez pesticidů.

Vedeme také chov selat, jehňat, hus, kachen, slepic a králíků. Nabízíme prodej vajec, králičího masa, selat a jehňat na grill, kachen a hus na pekáč i prasat na zabijačku. Objednejte si hodnotné drůbeží, králičí, vepřové i jehněčí maso v BIO kvalitě.

Redakčně uparevno

Zdroj: Kozí biofarma Šitboř

Zdroj foto: Pixabay

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Reklama

Důležité odkazy: