Karlovarské
Zelenenoviny.cz

Knihovna v Karlových Varech a tábory pro děti

18.5.2021 | Karlovarský kraj

Letní příměstské tábory získávají stále větší oblibu mezi dětmi i rodiči - zatímco rodiče pracují, užívají si děti den plný zábavy a navečer se pak vrací do svých domovů. Také Krajská knihovna v Karlových Varech nabízí dětem svůj pestrý program - v článku získáte více informací. 


V době letních prázdnin se staly velmi oblíbenými a vyhledávanými akcemi pro děti příměstské tábory. Jako již tradičně pořádá dva turnusy také Krajská knihovny Karlovy Vary. Pro děti ve věku od 7 do 13 let bude týden v červenci i v srpnu připraven zábavný program plný sportovních a tvořivých aktivit, soutěží a také celotáborová hra.

První turnus příměstského tábora se koná v termínu 12. – 16. 7., druhý pak 23. – 27. 8. 2021. Každý turnus je určen pro 20 osob a jeho cena je 1500 Kč na osobu. Přihlášení je možné pouze osobně v Infocentru knihovny, kde je nutné vyplnit a podepsat přihlášku.
O počtu volných míst je možné se informovat na telefonním čísle 354 222 820. Na webových stránkách knihovny se můžete dočíst další informace k programu příměstských táborů a jejich organizaci.

Rredakčně upraveno

zdroj: Karlovarský kraj

zdroj foto: Pixabay

 

 

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Reklama

Důležité odkazy: